איתור נזילה סמויה

אחד האתגרים הגדולים ביותר של כל מאתר נזילות הוא השלמת כל עבודה במהירות תוך גרימת נזק מינימלי למבנה. המיקום של הצנרת אינו מאפשר לנו לזהות בקלות את מיקום הנזילה. נזילות סמויות נפוצות מאוד במבנים ישנים עם צנרת ברזל. הצנרת הישנה סובלת מנזקי אבנית וחלודה ובמקרים רבים נסדקת בקלות ואף מתפוררת. גורם נוסף לנזילות ופגיעות בצנרת הוא קדיחה שלנו בקיר שגורמת לפגיעה בצנרת. התחנה הראשונה בדרך לתיקון עמיד ויעיל תהיה איתור נזילה סמויה באמצעים טכנולוגיים חדישים. חברת בוני העמים חוסכת לכם את הצורך לשבור קירות רק בשביל לגלות היכן הנזילה, צוות מומחה מפעיל ציוד חדיש במטרה לאתר את מיקום הנזילה ולהציע פתרון לבעיה.

איתור נזילה סמויה עם מצלמה טרמית

היכולת של המצלמה הטרמית לזהות הפרשי טמפרטורות הופכת אותה לכלי יעיל לאיתור נזילות. לאחר בדיקה של כתם הרטיבות ותשאול שלכם הצוות יחליט האם יש צורך במילוי של הצנרת במים חמים לטובת איתור הנזילה. סוג הצנרת, המאפיינים של המבנה, המיקום והגודל של כתם הרטיבות יקבעו באיזו שיטת איתור נזילות כדאי לבחור. במקרים של איתור נזילה סמויה ממלאים את הצנרת במים חמים במטרה לזהות את המיקום בו המים מתפרצים מהצנרת. חשוב להדגיש שמים זורמים אל הנקודה הנמוכה ביותר, המיקום של כתם הרטיבות אינו מעיד בהכרח על מיקום הנזילה.

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים מאתר נזילות?

איתור נזילות עם דגש על איתור נזילה סמויה הוא מקצוע לכל דבר ובהתאם עלינו לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון ומומחיות בתחום. רמה גבוהה של מקצועיות ניכרת ביכולת לפענח את הנתונים על צג המצלמה, להסיק מסקנות ולבצע אבחון מקיף ויסודי. חשוב לוודא בחירה בחברת איתור נזילות מהטובות בתחום, אל תתביישו לשאול באלו טכניקות החברה משתמשת לאיתור נזילות. כדאי לתת עדיפות לחברות שמסוגלות לאתר נזילות בכמה שיטות ולספק מענה מקיף שכולל גם איתור בעיות איטום (חדירת מי גשם). נזילות סמויות עשויות להיות מורכבות לגילוי ללא אמצעים טכנולוגיים, חייגו אל חברת בוני העמים ותהיו רגועים בידיעה שבחרתם בצוות שמסוגל לאתר אפילו נזילות בגודל של ראש סיכה.

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

בדיקת מרפסות, גגות ומרזבים

איתור נזילות במרפסות ואף בגגות מרוצפים הוא נושא שהרבה נוטים להתבלבל, הגורם לא פעם מחלוקות ואי נוחות ללקוחות ולאנשי מקצוע כאחד. המיקום של סימני הרטיבות בתוך מבנה עלול להטעות ולהוביל

קרא עוד >>
איתור חדירות מי גשמים

רטיבות בקיר חיצוני רטיבות בקיר חיצוני, עקב מי גשמים או בשל סיבות אחרות, יוצרת נזק אסתטי למבנה לצד סיכונים נוספים. חוששים מההשפעות של הרטיבות על דיירי הבית? מעוניינים לתחזק את

קרא עוד >>