איתור תווי צנרות

מתי צריך לאתר תוואי צנרת?

איתור תוואי צנרת היא עבודה הנכללת תחת תחום כולל שנקרא איתור תשתיות והיא מתבצעת במקרים בהם עולה הצורך לדעת היכן ממוקמת הצנרת מתחת לקרקע. ברוב המקרים, עולה הצורך באיתור תוואי צנרת כשמבצעים שינויים כאלה ואחרים בקרקע, כמו הקמה של מבנים חדשים, הזזה של תשתיות קיימות ועוד. על מנת שלא לפגוע בצנרת הקיימת ולא לגרום לתקלות, יש צורך לאתר במדויק את התוואי שבו ממוקמת הצנרת. לעיתים, יש צורך באיתור תוואי צנרת על מנת לבצע תיקונים כאלה ואחרים בצורה ממוקדת ומדויקת ככל שניתן, הכוונה היא לתקלות כמו פיצוצים בצנרות שונות, סתימות ונזילות שעל מנת לתקן אותם חובה לאתר לפני כן את התוואי. איתור התוואי ייתר את הצורך בהרמה נרחבת של תשתית הקרקע, יקצר זמנים וכמובן יחסוך הרבה כסף וכאב ראש.

אז אמנם מדובר בעבודה לא זולה במיוחד, אך אם תבחנו את התמונה בכללותה, סביר להניח שזה ישתלם לכם לאורך זמן.

איך מאתרים תוואי צנרת?

אופציה ראשונה לאיתור תוואי צנרת היא באמצעות גלאי מתכות. מדובר בגלאי מיוחד שמאפשר לבעל המקצוע לאתר תשתיות בעומק של עד 10 מטרים. כמובן שגלאי המתכון מתאים יותר למקרים בהם הצנרת עשויה ממתכת, אחרת הוא פשוט לא יהיה אפקטיבי.

במידה ומדובר בתוואי צנרת מחומרים שונים ומגוונים, יש צורך לבצע שימוש במשדר מיוחד שקולט תדרים מהקרקע. מדובר במשדר שמודד את התדרים העולים מהקרקע ויודע להצביע על המקום בו מתרחשים שינויים בתדרים הללו, מה שאומר שבאזור הזה יש צנרת.

בסופו של דבר, לא משנה באיזו טכניקה משתמשים, המטרה היא לשרטט במדויק ככל שניתן את תוואי הצנרת. בתום עבודת האיתור, יש להרים את הקרקע בעדינות ולחשוף לאט את הצנרת, על מנת לוודא שאכן מדובר במיקום המדויק.

עזרה ראשונה לטיפול בבעיה

אנחנו מניחים שאם הזמנתם אותנו לבצע איתור של תוואי צנרת, סביר להניח שיש לכם איזו שהיא תקלה בצנרת. עד שהמומחה שלנו מגיע, אנחנו ממליצים לכם לחדול מכל שימוש בצנרת המים, על מנת למזער נזקים ככל שניתן. במידה ומדובר בבית פרטי או בניין מגורים, תמיד מומלץ לחפש את השיבר הראשי ולסגור את אספקת המים לצנרת הזו, על מנת למזער נזקים ולהימנע מבזבוז מים. עד שמאתר תוואי הצנרת מגיע, נסו לאסוף את כל הפרטים על התקלה שלכם. האם מדובר בנזילה, בפיצוץ בצנרת, אולי סתימה, כל אלה יסייעו למומחה שלנו להבין מה מטרת העבודה שלו.

למה אצלנו?

איתור תוואי צנרת זו עבודה מורכבת מאש שדורשת המון ידע מוקדם ולא פחות חשוב מזה, ניסיון רב בתחום. לכן, אנחנו בטוחים שאם תזמינו מאיתנו את השירות, תוכלו להיות רגועים שאנחנו שולחים אליכם בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום איתור התשתיות. יש לנו את כל הכלים הטכנולוגיים המתקדמים שיסייעו לנו לבצע איתור מקצועי לכל סוגי הצנרות ובכל תנאי שטח.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר ואנחנו נגיע לאתר את תוואי הצנרת!

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

יש אצלכם רטיבות מתחת לריצוף? טיפול נכון בבעיה מתחיל באיתור מיקום מדויק והגורמים שאפשרו את הצטברות המים. אפשר יהיה להתחיל בהליך של ייבוש רטיבות מתחת לריצוף רק לאחר ביצוע הפעולות

קרא עוד >>
שיקום צנרת

הצנרת שלכם עושה בעיות כבר לא מעט זמן? סובלים מנזילות ורטיבות במקומו שונים בבית? אם עניתם בחיוב על שתי השאלות, בהחלט יכול להיות ששיקום צנרת זה משהו שכדאי לכם לעשות.

קרא עוד >>
איתור נזילות במרכז: איתור נזילה בשיטות חדשניות
בדיקות בדירות לפני איכלוס

איתור נזילות מים בדירות לפני איכלוס כאשר נכנסים לדירה חדשה שטרם התאכלסו בה דיירים – ללא ביצוע איתור נזילות מים, עלולים להתגלות ליקויי בניה ורטיבות בשלבים מאוחרים ולאחר איכלוס הנכס,

קרא עוד >>