ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

יש אצלכם רטיבות מתחת לריצוף? טיפול נכון בבעיה מתחיל באיתור מיקום מדויק והגורמים שאפשרו את הצטברות המים. אפשר יהיה להתחיל בהליך של ייבוש רטיבות מתחת לריצוף רק לאחר ביצוע הפעולות הדרושות למניעת חדירת מים חוזרת אל המבנה. מים עשויים להצטבר מתחת לריצוף בגלל נזילה בצנרת הביוב, ליקויי בנייה, איטום לקוי, הצפה. איתור מדויק של הגורמים לבעיה על ידי חברת בוני העמים מעלה אתכם על המסלול המהיר לפתרון מדויק ויעיל. חברת בוני העמים מתמחה באיתור ואבחון נזילות, רטיבות, חדירת מי גשם בכל סוגי המבנים.

כיצד מתבצע הליך ייבוש רטיבות מתחת לריצוף הבית?

את ייבוש המים שהצטברו מתחת לריצוף אפשר יהיה לבצע באמצעות מכשור ייעודי או בשיטה ישנה שמחייבת את הרמת הריצוף. עבודות ייבוש רטיבות מתחת לריצוף מתבססות על שימוש במכונה שמסוגלת לשאוב את המים ולייבש אותם עם מפוחי אוויר. המכונה נחשבת לשיטת הייבוש היעילה ביותר במקרים של רטיבות תחת ריצוף. הרמה של הריצוף לטובת ייבוש המים פחות מומלצת בשל הנזק הרב שנגרם למבנה. חשוב לציין שהליך ייבוש תת רצפתי נמשך שבועיים עד חמישה שבועות.

סימנים של רטיבות מתחת לריצוף

רטיבות קפילארית היא מצב בו מים שהצטברו מתחת לריצוף גורמים לכתמי רטיבות במעלה הקירות. המים בסך הכול מנסים באופן טבעי להשתחרר, עולים למעלה וגורמים לכתמים של רטיבות ועובש בקירות המבנה. זיהוי של רטיבות קפילארית מתבצע על ידי איש מקצוע. הצטברות של מים מתחת לריצוף שלכם עלולה להתגלות גם כאשר השכנים מתלוננים על כתמי רטיבות בתקרה. כדאי למהר לבצע בדיקת איתור רטיבות היות וכתם הרטיבות בתקרה מעיד על רטיבות מתמשכת. שני סימנים נוספים שמעוררים חשד לרטיבות מתחת לריצוף הם : אבקה לבנה על הרובה ברצפה וחשבון מים גבוה ללא הסבר.

איך מטפלים נכון בבעיית רטיבות תחת רצפה?

  1. איתור הגורם לחדירת המים (נזילה, איטום לקוי, הצפה)
  2. תיקון הנזילה / בעיית האיטום
  3. בדיקת לחות
  4. התחלת הליך ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

תגובה מהירה שלכם לכל סימן שמעיד על בעיית איטום או נזילה מצמצמת את הנזק וחוסכת לכם כסף. עשו לעצמכם הרגל לפנות מיד אל חברת בוני העמים בכל חשד לרטיבות.

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

איתור נזילה סמויה: מומחה לאיתר נזילות סמויות בבית
תיקון צנרת ביוב ללא הרס

זקוקים לתיקון צנרת? ידעתם שאפשר לבצע תיקוני צנרת מבלי לגרום כל נזק למבנה? טכנולוגיה חדישה מאפשרת לנו לתקן נזילות ואף לחדש קטעים בצנרת מבלי לחשוף אותה. תיקון צנרת ביוב ללא

קרא עוד >>
דוח איתור נזילות במחיר ללא תחרות
דוח איתור נזילות

נדרשתם להציג הוכחות לליקויים בצנרת או נזקי צנרת? דוח איתור נזילות הוא הדרך להציג בפני בית המשפט את היקף הנזק, את הליקויים ואת הפתרונות המומלצים. לטובת הנפקת הדוח יש לבצע

קרא עוד >>